Bekijk ook andere materialen Kies een materiaal en ga direct naar de kleuren in de configurator.
Kwartsiet

Ijen Blue

Maatwerk keukenblad, volledig op maat samengesteld.

Prijs op offerte
Offerte aanvragen met deze steen Steen is al geselecteerd — ga direct verder met uw opstelling

U hoeft materiaal en kleur niet opnieuw te kiezen. U gaat direct naar opstelling & afmetingen.

✓ Maatwerk ✓ Offerte vrijblijvend ✓ Professionele montage
2–3
Snelle leveringLevering meestal binnen 2–3 weken.
🏭
Eigen fabriekWe importeren zelf en verwerken het materiaal in eigen productie.
↔
Van inmeten tot montageEén professioneel team voor inmeten, productie en plaatsing.
★
Service van begin tot eindPersoonlijk contact en begeleiding tijdens het hele traject.
PRODUCTSPECIFICATIES

Ijen Blue in één oogopslag

MateriaalKwartsiet
AfwerkingPoli
Slabmaat3.100 × 1.910 mm / 3.230 × 1.880 mm / 3.020 × 1.900 mm
Dikte20 mm
ToepassingKeukenblad op maat
OVER DEZE STEEN

Ontdek Ijen Blue

Ijen Blue kwartsiet keukenblad op maat

Ijen Blue wordt in de leveranciersreferentie beschreven met een koel kleurenspel van blauw, zwart, crème en soms wit. Bij natuursteen verschillen de adering en kleurverdeling per plaat. Kies de daadwerkelijke plaat en bespreek hoe het patroon over uw keukenblad, eiland en achterwand doorloopt. Bekijk de leveranciersreferentie bij Marmi Orobici; bevestig bij uw offerte dat deze bij de aangeboden uitvoering hoort. Vergelijk kwartsiet keukenbladen en lees hoe een keukenblad op maat wordt samengesteld.

Afwerking en dikte van Ijen Blue

  • Materiaal: Kwartsiet.
  • Afwerking: Poli.
  • Dikte in onze collectie: 20 mm. Beschikbaarheid wordt bij de offerte bevestigd.

Een gepolijste uitvoering legt de nadruk op glans en kleurcontrast. Vergelijk het oppervlak bij het licht in uw keuken; dezelfde steen kan met een andere afwerking anders ogen.

In de catalogus staan voor Ijen Blue een maximale geregistreerde plaatlengte van 3100 mm en plaatbreedte van 1910 mm. Dit zijn afzonderlijke cataloguswaarden; de afmetingen van uw geselecteerde plaat bepalen of het ontwerp en de uitsparingen passen.

Van Ijen Blue-plaat naar uw keukenontwerp

StoneLand verwerkt het blad op maat in de eigen werkplaats in Rotterdam. Geef uw keukenopstelling, maten, randafwerking en uitsparingen voor spoelbak, kookplaat en kraan door. De plaatindeling en eventuele naden worden afgestemd op de gekozen natuursteen en het ontwerp.

Prijs van een Ijen Blue keukenblad

Voor deze steen geldt een prijs op offerte. De berekening hangt af van plaatkeuze, afmetingen, dikte en bewerkingen. Bespreek ook inmeten, levering en montage. Stel uw werkblad samen met Ijen Blue en vraag een offerte voor uw keuken aan.

Ijen Blue vergelijken

Bekijk ook Blue Roma en Bolero. Vergelijk de volledige plaatfoto, afwerking en opgegeven dikte; gelijkende handelsnamen betekenen niet automatisch dezelfde plaat of uitvoering.

Vraag bij uw plaatkeuze naar het passende onderhoud en eventuele impregnering. De aanbevolen behandeling hangt af van de specifieke steen en afwerking.

Bekijk de kwartsiet collectie of bezoek de StoneLand fabriek en showroom voor materiaaladvies.

KLAAR OM UW WERKBLAD SAMEN TE STELLEN?

Gebruik Ijen Blue direct in uw berekening

De steen staat al voor u klaar. Kies alleen nog de opstelling, maten, spoelbak, kraan en bewerkingen.

Offerte aanvragen →
Offerte aanvragen met deze steen
Vraag nu een offerte aan Vraag nu een offerte aan